Weekend w Trójmieście

Weekend w Trójmieście

Marzy Wam się romantyczny weekend we dwoje nad morzem? Może chcielibyście po prostu odpocząć od codziennej gonitwy w pracy w otoczeniu błękitnego morza? Jeśli tak, to świetnie się składa! Weekend w Trójmieście na pewno będzie udany i spełni Wasze oczekiwania.

O CZYM PAMIĘTAĆ? Aby wyjazd był jak najbardziej udany, musicie go jak najlepiej zaplanować. Weźcie więc pod uwagę takie elementy podróży jak: atrakcje, wyżywienie, noclegi czy transport. Omówimy teraz pokrótce każdą tych kwestii, aby pomóc Wam w zorganizowaniu wycieczki.

ATRAKCJE Trójmiasto ma ich bardzo wiele – poczynając od zabytków znajdujących się w Gdańsku, przez znany port w Gdyni po sopockie molo. Mamy więc tutaj bardzo duży wybór i dowolność. Warto też mieć na uwadze, iż w Trójmieście znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy – jeśli więc jesteście miłośnikami dzikiej przyrody, to miejsce należy obowiązkowo odwiedzić.

WYŻYWIENIE W Trójmieście mamy bardzo duży wybór, jeżeli chodzi o punkty gastronomiczne. Poczynając oczywiście od restauracji fast-foodowych, na luksusowych lokalach kończąc. Każdy tutaj na pewno znajdzie coś dla siebie. My polecamy skuszenie się na świeżą rybę prosto od rybaka – taka potrawa nigdzie nie smakuje tak dobrze, jak właśnie nad morzem.

NOCLEGI Trójmiasto jest niezwykle bogate jeżeli chodzi o miejsca noclegowe [informacje: meteor-turystyka.pl]. Jest tutaj bardzo rozwinięta baza, dzięki czemu na pewno nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Warto jednak zatroszczyć się o to wcześniej (zwłaszcza jeśli wybieramy się na weekend w trakcie sezonu wysokiego), abyśmy mogli zarezerwować pokój. Na pewno będziecie zadowoleni!

TRANSPORT Tutaj mamy całkowitą dowolność, ponieważ Trójmiasto jest aglomeracją bardzo dobrze skomunikowaną. Możemy więc wybrać między dojazdem pociągiem, autobusem lub samochodem – każda z tych opcji jest bardzo dobra. W samym mieście poruszanie się również nie będzie stanowiło większego problemu. Jak widać, zorganizowanie weekendu w Trójmieście wcale nie jest takie skomplikowane jakby się mogło wydawać.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>